telegram Facebook Twitter Youtube

Прикордонники області подякували Сумському НВО ім. М.В. Фрунзе за надану допомогу

У п’ятницю, 6 лютого, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Сумського прикордонного загону – полковник Володимир Паршиков вручив генеральному директору ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Олексію Цимбалу нагрудний знак Сумського прикордонного загону та подяку.

У ній висловлюється вдячність «за плідну співпрацю, надання допомоги в підтриманні надійної охорони держрубежу в межах Сумської області та практичній допомозі персоналу, який виконує завдання із забезпечення правопорядку на державному кордоні в зоні проведення антитерористичної операції».

«Від імені керівництва та персоналу Сумського прикордонного загону хочеться щиро подякувати підприємству за ту роботу, яку ви проводите. Ваша підтримка реальна і відчутна», – сказав Володимир Паршиков, додавши, що сума наданої НВО ім. Фрунзе  допомоги сумським прикордонникам складає вже понад 300 тис. грн.

У відповідь на це Олексій Цимбал відзначив, що прикордонники й інші оборонці України можуть розраховувати на підтримку з боку підприємства й надалі, бо, незважаючи на всі труднощі, захист рідної держави – ключове завдання сьогоднішнього дня. 

У цілому ж за час проведення антитерористичної операції на сході держави ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе»  скерувало на потреби українських військових понад 14 млн. грн. Так, більше трьох десятків заводської автомобільної техніки, з-поміж якої: бортові автомобілі, мікроавтобуси, самоскиди, автомобілі швидкої допомоги, тягачі тощо передані у військові частини та державні структури, що беруть участь в обороні держави. Увесь цей транспорт, як і той, щодо якого звертаються військові, ремонтується коштом підприємства. За рахунок об’єднання відновлено майже 40 одиниць військової техніки, у тому числі БТРи та БРДМи. Для потреб Національної гвардії виготовлені комплекти захисних екранів від кумулятивних гранат. На прохання Сумського обласного військкомату зроблені решітки для кімнати зберігання зброї, передані металоконструкції та ряд іншого краму. У військові частини, де служать сумчани, відправлено 10 пічок, спеціально сконструйованих фрунзенцями, а на в’їздах у область встановлені огороджувальні конструкції в тому числі й виробництва НВО ім. М.В. Фрунзе. Мобілізованим заводчанам, яких сьогодні налічується понад 260, першочергово виплачується середня заробітна плата. Надається також матеріальна допомога на лікування, придбання потрібного спорядження тощо бійцям та їх рідним.

Крім цього, в об’єднанні розгорнутий потужний волонтерський рух. Сумські машинобудівники збирають речі й провізію, донори-працівники підприємства здали майже півтонни крові та її компонентів для потреб АТО. Лише протягом останнього часу в НВО ім. Фрунзе відбулися дві додаткові донорські акції милосердя: «Я – Волноваха» та «Маріуполь, ми з тобою!» на підтримку мирного населення, що постраждало внаслідок ворожих обстрілів.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення