telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські прикордонники ефективно протидіють переміщенню контрабандних товарів

Прикордонники Сумщини продовжують виконання заходів щодо протидії незаконному переміщенню через державний кордон контрабандних товарів.

Про це повідомили у прес-службі загону.

У той час, коли на сході країни йде війна, коли українські військові гинуть на передовій, окремі співвітчизники задля особистого збагачення на інших ділянках українсько-російського кордону організовують свій злочинний бізнес – незаконно переміщують через держрубіж вантажі. Не виключенням є і Сумщина. Проведений аналіз показує, що більшість затриманих товарів заборонені до ввезення на територію Російської Федерації.  

Даний вид злочинної діяльності несе реальну загрозу національній та економічній безпеці держави, за нею стоять добре організовані схеми, налагоджені транснаціональними організованими злочинними угрупованнями.

Сумські прикордонники значно активізували заходи з протидії контрабанді, використовуючи в роботі такі підходи як: узгоджена з іншими правоохоронними органами робота з виявлення та ліквідації злочинних угруповань, дієва взаємодія  правоохоронних органів, а також цільова робота з персоналом щодо недопущення втягування в протиправну діяльність.

Варто зазначити, що з початку року відбулася низка затримань контрабанди. Це і м'ясо-молочна продукція, товари народного споживання, тютюнові вироби. Всього у 20 випадках прикордонниками Сумщини затримано контрабандних товарів на загальну суму майже 170 тисяч гривень.

У минулому році Сумським загоном припинено незаконне переміщення товарів та вантажів через державний кордон на загальну суму понад 5,3 мільйонагривень.

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення