telegram Facebook Twitter Youtube

Профактивісти-поштовики бачать проблеми і пропонують їх вирішення

У Сумській дирекції УДППЗ «Укрпошта» адміністрація та профспілка працюють спільно та злагоджено. Це ще раз підтвердила  третя звітно-виборна конференція Сумської обласної організації профспілки працівників  зв’язку  УДППЗ «Укрпошта», яка відбулася нещодавно.

На конференції керівник дирекції, депутат обласної ради Володимир Криштоп та голова облорганізації Тетяна Євдокимова зазначили, що зобов’язання  по колективному договору в дирекції повністю виконуються, заборгованості із зарплати немає. Профспілка постійно співпрацює зі службою охорони праці. За звітний період з 2010 по 2014 роки на заходи з охорони праці було витрачено більше 10 млн. грн. У дирекції з 2008 року діє програма страхування працівників від нещасних випадків. Найменша виплата за страховим випадком склала 120 грн.,  найбільша – 12 тис. грн. За 5 років 111 поштовиків отримали санаторно-курортне лікування.

Для зміцнення здоров’я у дирекції  щороку, окрім останнього, проводились спартакіади. У 2013 році команда Сумщини зайняла 2 місце на Всеукраїнській галузевій спартакіаді. У дирекції започаткована і проводиться виробнича гімнастика. За звітний період було оздоровлено 602 дитини на 1, 3 млн. грн. (549 тис. – кошти соціального страхування та 391 тис. – допомога дирекції). За підсумками оздоровчої кампанії Сумська дирекція займає лідируючі позиції серед інших дирекцій.

А ще виступаючі зазначили, що на сьогодні у дирекції стовідсоткове членство у профспілці. Звісно, сумська профспілка поштовиків підтримує не лише спорт та художню самодіяльність. Вона допомагає тим своїм членам, хто потрапив у скрутні життєві обставини, а також - колегам з інших дирекцій, поштовикам з Донеччини і призваним до лав збройних сил.

Однак не лише на досягненнях зупинялись поштові профактивісти. Вони говорили і про проблеми галузі, які можливо розв’язати лише на державному рівні. Одна з них – низький рівень зарплат (нині поштові зарплати  на 42% менше, ніж середні по області!).  Резервів для збільшення фонду оплати праці у  дирекції більше немає. Оптимізацію управлінських кадрів та ліквідацію дублюючих функцій сумські поштовики уже здійснили. Нині вирівнювати фінансові можливості регіону треба на рівне генеральної дирекції.  І на конференції ішли мова про ряд досить важливих заходів.

Учасники зібрання одноголосно знову обрали керівником облорганізації Тетяну Євдокимову. Конференція прийняла постанову, де знайшли відображення проблемні моменти, що хвилюють профактив Сумської дирекції «Укрпошти».

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення