telegram Facebook Twitter Youtube

Відрахування із зарплат бюджетників – чверть надходжень ПДФО області

Податок на доходи фізичних осіб залишається основним бюджетоутворюючим джерелом місцевих бюджетів, яким забезпечено 72 % загальної суми надходжень.

Всього за 2014 рік до місцевих бюджетів надійшло понад 1,4 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб області, що на 58,6 млн. грн. перевищує  показник 2013 року.

Найбільше відрахувань податку забезпечили бюджетні організації - майже 361 млн. грн., що становить 25,2 % у загальних надходженнях податку по області.

Сільськогосподарські підприємства спрямували до бюджету 185,7 млн. податку на доходи фізичних осіб, з яких 104,3 млн. грн. – це надходження від оренди земельних паїв. Великі платники податків (фонд оплати праці більше 100 тис. грн.) забезпечили надходження 716,8 млн. грн. податку.

З метою мобілізації додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб органами державної фіскальної служби області проведена робота з питань легалізації заробітної плати найманих працівників та дотримання  вимог законодавства при виплаті заробітної плати. У результаті    сільгоспвиробники, збільшивши заробітну плату своїм працівникам, додатково сплатили до бюджету 2,1 млн. грн. податку. Ще 1,5 млн. грн. місцевий кошик отримав від проведення перевірок щодо своєчасності виплати заробітної плати і виплати заробітної плати «у конвертах». 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення