telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

«Шевченківські музейні вечорниці» - в Сумському обласному краєзнавчому музеї

З метою гідного відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, збереження пам'яті про перебування Кобзаря на Сумщині 11 грудня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся інтерактивний захід «Шевченківські музейні вечорниці».

Місцем проведення заходу стала музейна експозиція «Т.Г. Шевченко і Сумщина», а її учасниками – студенти та викладачі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, члени краєзнавчого гуртка «Пам'ять» Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти.

Молодь не тільки довідалась про цікаві сторінки перебування Т.Г. Шевченка на Сумщині, про його друзів та знайомих, уродженців краю, оглянула унікальні музейні предмети, а й наповнила експозицію неповторною атмосферою спілкування з творчою спадщиною Кобзаря.

На заході студенти співали пісні на слова Т.Г. Шевченка «Бандуристе, орле сизий», «Думи, мої, думи», прочитали поезію «Садок вишневий коло хати» та вірш «Ой по горі роман цвіте», написаний у Лифині на Сумщині. Було відтворено й неповторну атмосферу Роменського Іллінського ярмарку, на якому поет побував 1845 року.

На святі його учасники станцювали українські народні танці, бандуристи виконали народні пісні та думи. В образі княжни Варвари Рєпніної студентка Катерина Чеботар прочитала уривок з поеми Т.Г. Шевченка «Княжна.

{gallery}2014/20141212-in{/gallery}

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2023, 12:11

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top