telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сумські поштовики вірять у нашу перемогу!

Поштовики обласного центру взяли активну участь у святкуваннях Дня прапора та Дня Незалежності України.

Представники Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» у вишиванках, з прапорцями та кульками крокували у святкових колонах у суботу – до фонтану «Садко», де урочисто піднімали Прапор України, у неділю – до пам’ятника Тарасу Шевченко. У День Незалежності України поштовики на чолі з керівником дирекції, депутатом обласної ради Володимиром Криштопом поклали квіти до пам’ятника Шевченку. 

У святковій колоні до поштовиків приєднувались знайомі, рідні та друзі. До Володимира Криштопа підійшов отаман Сумського слобідського козацького полку Олександр Реута. Він, як справжній козак, був одягнутись у бриль та чудову вишиванку. «Ми,- розповів Олександр Дмитрович, - знайомі з Володимиром Миколайовичем давно. І я його дуже поважаю. До пенсії я працював оператором Дирекції «Котельня Північного промвузла» в Сумах (до того був котельником, бригадиром на відомому ПАТ «Сумське науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе», маю орден Трудової слави 3 ступеня). А тут до нас прийшов новий директор – Володимир Криштоп. І почав він не з переобладнання свого кабінету, а з ремонтів, про які давно говорили, але не робили. Причому, започаткував Криштоп оновлення не лише приміщень, меблів, а й обладнання. Тепер, коли у Дирекції заходить мова про той чи інших захід, часто кажуть – «та то ще, як Криштоп починав»… Володимир Миколайович - людина неординарна, емоційна, цікава, справедлива. Його і досі добрим словом згадують на підприємстві. Він чудовий психолог, знав, кого поставити на ту чи іншу дільницю і що з кого спитати. А головне – не цурався простих людей. Підходив, розпитував, радився. Він добився підняття працівникам котельної зарплати. До людей передпенсійного віку ставився дуже шанобливо. Нині, у таке свято, біля пам’ятника світочу нашої нації Т. Шевченко я з великим задоволенням зустрівся з ним. Адже він – справжній козак…»

- Ми - українці! Це те, що нас об’єднує, - зазначив Воодимир Криштоп, - те, що робить нас сильними, впевненими, рішучими громадянами великої суверенної держави. Україна – єдина і неподільна. Тож нам треба єднатися у наших добрих справах. Нинішній рік – безпрецедентний: Євромайдан, Революція гідності, військові дії на Сході, Антитерористична операція. Ми жили і живемо цими подіями. Ми, поштовики, активно відгукуємось на них. Так, на потреби збройних сил працівники дирекції перерахували одноденний заробіток. Окрім цього, поштовики області допомагають військовим формуванням, що дислокуються на території Сумщини. Завдяки нашій профорганізації, були закуплені три бронежилети, каска та обмундирування для чотирьох вояків, котрі нині знаходяться в зоні АТО. Це і рідні наших працівників, і один поштовик. Також ми прийняли на роботу п’ятьох працівників з числа тимчасових переселенців з Донбасу.

Окрім усього сказаного, поштовики Сумщини стали ініціаторами руху відомчої допомоги Донбасу. «Доволі часто, - пояснив Володимир Криштоп, - медики одного регіону допомагають медикам іншого. Чи, наприклад, освітяни пов’язані дружніми зв’язками з колегами з інших областей. Ми нещодавно відправили поштовикам Донецької дирекції гуманітарний вантаж. Тепер думаємо про другий і третій… Окрім того, треба буде допомагати і колегам з Луганщини і теплими речами, і продовольством, і товарами першої необхідності. Отож, ми подумали, що нашу ініціативу могли б підтримати працівники інших галузей і взятись за допомогу своїм колегам з Донбасу. Це буде невелика частинка, з якої складеться загальна картина відродження, оновлення українського Донбасу. Ми віримо у нашу перемогу!»

{gallery}2014/20140827-in1{/gallery}

Останнє оновлення на Середа, 27 серпня 2014, 14:06

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top