На Сумщині СБУ затримала вантаж незаконно виготовленої алкогольної продукції

На території м. Суми співробітники Управління СБУ в Сумській області затримали фуру, заповнену алкогольними виробами без відповідних сертифікатів та з явними ознаками сумнівного походження. На більшості продукції (близько 17 тис. пляшок різної ємності) були використані етикетки відомих виробників горілчаної продукції.

За оцінкою фахівців орієнтовна вартість цієї горілчаної продукції на «тіньовому» ринку становить близько 2 млн. грн.  

На даний час співробітники СБУ встановлюють коло осіб, причетних до незаконного виготовлення, зберігання та реалізації зазначеної продукції. Також тривають експертизи, призначені з метою встановлення походження вилученої продукції та її відповідності держстандартам.

За матеріалами Управління СБУ в Сумській області прокуратурою Сумщини розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору)  Кримінального кодексу України.

За вчинення такого злочину законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 лютого 2015, 14:29

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube