Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2014/20140212-in is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Еколого-просвітницька година до Дня дій на захист річок, води і життя

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2014/20140212-in is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

У Сумському обласному краєзнавчому музеї з учнями Сумської сш № 12 проведено еколого-просвітницьку годину до Дня дій на захист річок, води і життя.

Вода – джерело життя. Але запасів прісної води не так вже й багато: 97,4 відсотка - це солона вода морів й океанів і лише 2,6 відсотка - прісна. З кожним роком потреба людства у ній зростає, а стан водних ресурсів погіршується.

З розповіді наукового співробітника Сумського обласного краєзнавчого музею Наталії Гетьманської учні дізналися про роль води у природі і у житті людей. Особлива увага була приділена стану водних ресурсів Сумщини та їх використанню. Також науковий співробітник розказала учням, які заходи проводяться і які плануються здійснити в області для поліпшення стану водних об'єктів.

На прикладі експонатів та матеріалів експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» учні дізналися про найпоширеніші види птахів і тварин регіону, життя яких пов’язане з водою, усвідомили, що вода – це саме життя, і її треба берегти і економно використовувати.

{gallery}2014/20140212-in{/gallery}

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube