Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galleries/2014/20140212-in

Еколого-просвітницька година до Дня дій на захист річок, води і життя

У Сумському обласному краєзнавчому музеї з учнями Сумської сш № 12 проведено еколого-просвітницьку годину до Дня дій на захист річок, води і життя.

Вода – джерело життя. Але запасів прісної води не так вже й багато: 97,4 відсотка - це солона вода морів й океанів і лише 2,6 відсотка - прісна. З кожним роком потреба людства у ній зростає, а стан водних ресурсів погіршується.

З розповіді наукового співробітника Сумського обласного краєзнавчого музею Наталії Гетьманської учні дізналися про роль води у природі і у житті людей. Особлива увага була приділена стану водних ресурсів Сумщини та їх використанню. Також науковий співробітник розказала учням, які заходи проводяться і які плануються здійснити в області для поліпшення стану водних об'єктів.

На прикладі експонатів та матеріалів експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» учні дізналися про найпоширеніші види птахів і тварин регіону, життя яких пов’язане з водою, усвідомили, що вода – це саме життя, і її треба берегти і економно використовувати.

{gallery}2014/20140212-in{/gallery}

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради