Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2014/20140204-in is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

А за вікном лютувала зима...

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2014/20140204-in is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Морозного лютневого дня у Меморіальному будинку-музеї А.П.Чехова в Сумах зібралися учасники літературного конкурсу «Колібрі», організованого на сайті Агенція творчих подій.

Заздалегідь було домовлено, що автори будуть читати власні мініатюри.

Цього разу співробітники музею вітали на гостинах у Чехова директора сайту АТП, поета Ігоря Касьяненка, редактора сайту Ларису Ільченко, поетів Лева Скринника та Сергія Коровенка, прозаїків Павла Парфіна та Ніну Мамедову, композитора Олену Чернову, журналіста УАБС Наталю Даниленко. Переважна більшість з них творить не за професією, а за покликом душі.

Ніна Мамедова прочитала свої мініатюри про дітей. І здалося, що проблеми її маленьких героїв-дітбудинківців – наші проблеми. Під час невеликої музичної паузи Ігор Касьяненко виконав пісню на вірші відомого поета Юрія Левітанського. Потім Сергій Коровенко прочитав свій твір «Горобина ніч» про могутність грозових стихій. Павло Парфін пред’явив свою чудову прозу «Метелик Дикий» з несподіваними сюжетними поворотами і перевтіленнями. Далі Ігор Касьяненко виконав пісню відомого барда Булата Окуджави «Прощання з Новорічною ялинкою». Усіх примусило усміхнутись гумористичне оповідання Наталії Даниленко «Про мавпу і окуляри» в авторському виконанні.

Співробітник Будинку-музею Галина Кожевнікова прочитала свої мініатюри «Дівчинка і художник» та «Рубіж» про швидкоплинність життя. На прощання Ігор Касьяненко виконав пісню на вірші популярного поета Д. Самойлова.

І хоча за вікном лютувала зима, у кімнаті було тепло і затишно від люблячих сердець, щирих посмішок, доброзичливості і взаєморозуміння.

{gallery}2014/20140204-in{/gallery}

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube