Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/20131210-act is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Міндоходів Сумщини та Cумське обласне об’єднання роботодавців підписали Меморандум про співробітництво

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/20131210-act is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Представники Головного управлінні Міндоходів області, Сумської митниці Міндоходів та Сумського обласного об’єднання роботодавців «Сумський регіон-2012» підписали тристоронній Меморандум про співробітництво.

Меморандум декларує спільне прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва в Сумському регіоні, забезпечувати контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, запобігати правопорушенням у галузі податкових та митних відносин.

Під час заходу Олександр Семченко, начальник ГУ Міндоходів у Сумській області зазначив: «Це вже другий офіційний документ, який легалізує стосунки нас як орган виконавчої влади з платниками податків Сумщини. Перший Меморандум підписаний був з Сумським відділенням Асоціації платників податків. Своїми діями ми ще раз підтверджуємо свою відкритість для бізнесу. Міндоходів Сумщини не просто готове до діалогу, ми постійно його ведемо».

Дмитро Афанасіаді, начальник Сумської митниці Міндоходів підписуючи Меморандум сказав, що попереду всіх чекає плідна співпраця, яка буде корисною для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Сумщини. Він переконаний, що члени громадської організації роботодавців будуть висловлювати свої конструктивні пропозиції  під час реалізації Стратегії розвитку Міндоходів, адже Міністерство, в першу чергу, спирається на потреби платників, тих, для кого працює. 

Керівник Сумського обласного об’єднання роботодавців «Сумський регіон-2012» Євген Лапін зі свого боку пообіцяв, що роботодавці Сумщини займуть активну позицію і будуть приймати участь у спільних заходах з метою вирішення проблемних питань та забезпечення захисту законних інтересів платників при здійсненні господарської діяльності.

За словами очільника сумських міндоходівців Міністерство доходів і зборів України приділяє велику увагу представникам бізнесових колів, адже саме вони – основні роботодавці і наповнювачі бюджетів усіх рівнів. Він подякував присутніх за те, що Вони не тільки сплачують податки, а й створюєте робочі місця для громадян. Саме на це спрямовані сьогодні зусилля Міністерства.

Сторони домовились особливу роль приділити боротьбі з явищем тіньової зайнятості «зарплатою в конверті». Адже боротьба за істотне скорочення й обмеження неформальної зайнятості повинна стати одним з пріоритетів державної стратегії економічної безпеки та політики щодо ринку праці. Вона повинна носити комплексний характер і охоплювати заходи як суто економічного, так і адміністративного, соціально-психологічного та виховного характеру. 

{gallery}2013/20131210-act{/gallery}

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube