Вітання голови обласної ради до Дня працівників стандартизації та метрології України

Шановні добродії!

Ваша праця надзвичайно важлива для нашого суспільства, адже ви гарантуєте безпеку для життя і здоров’я людини, тварин, рослин, а також майна та охорони навколишнього середовища, створюєте умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об’єктів стандартизації своєму призначенню, сприяєте усуненню технічних бар’єрів у торгівлі. Стандарти допомагають випускати продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях виробництва.

Ваш багатий досвід і високий професіоналізм дає змогу впевнено долати труднощі й проблеми сьогодення, конкретними справами доводити здатність оперативно реагувати на вимоги часу. Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашого часу.

Від щирого серця вітаю всіх працівників сфери стандартизації, метрології, сертифікації із вашим професійним святом!

Зичу Вам міцного здоров'я, подальших успіхів, творчої наснаги в ім'я процвітання рідної Сумщини та України.


З повагою

голова обласної ради                                              Геннадій Михайленко

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради