Затримуючи групу незаконних мігрантів, прикордонники зустріли злісний опір

Двох іноземців у супроводі громадянина України затримав в ніч перед вихідними прикордонний наряд від мобільної прикордонної застави «Суми», повідомляє прес-служба загону.

Інформацію про можливе переміщення групи незаконних мігрантів прикордонники отримали заздалегідь. Близько 3-ї години ночі в районі села Рожковичі Середино-Будського району охоронці кордону поблизу держрубежу затримали громадянина України, громадянина Сомалі та громадянина Ємену.

В ході затримання порушники відмовились виконувати законні вимоги складу прикордонного наряду, почали чинити опір з метою створення умов для втечі, який в подальшому перейшов в фізичний напад на прикордонників. Лише після 3-х попереджувальних пострілів вгору та 2-х пострілів в бік правопорушників з пристрою для відстрілу гумових набоїв, зловмисники відмовилися від своїх намірів.

Про дану ситуацію проінформовано відповідні правоохоронні органи Сумської області. Наразі тривають оперативно-слідчі дії.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2013, 10:18

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради