Затримуючи групу незаконних мігрантів, прикордонники зустріли злісний опір

Двох іноземців у супроводі громадянина України затримав в ніч перед вихідними прикордонний наряд від мобільної прикордонної застави «Суми», повідомляє прес-служба загону.

Інформацію про можливе переміщення групи незаконних мігрантів прикордонники отримали заздалегідь. Близько 3-ї години ночі в районі села Рожковичі Середино-Будського району охоронці кордону поблизу держрубежу затримали громадянина України, громадянина Сомалі та громадянина Ємену.

В ході затримання порушники відмовились виконувати законні вимоги складу прикордонного наряду, почали чинити опір з метою створення умов для втечі, який в подальшому перейшов в фізичний напад на прикордонників. Лише після 3-х попереджувальних пострілів вгору та 2-х пострілів в бік правопорушників з пристрою для відстрілу гумових набоїв, зловмисники відмовилися від своїх намірів.

Про дану ситуацію проінформовано відповідні правоохоронні органи Сумської області. Наразі тривають оперативно-слідчі дії.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2013, 11:18

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube