Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/20130829-in is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Відзначили ювілей тренера з боксу

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/20130829-in is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Депутат обласної ради, президент Сумської обласної федерації боксу  Володимир Демура привітав з 30-річчям професійної діяльності тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи «Свема» Нікандра Русскіх.

Саме 23 серпня виповнилось 30 років з того дня, коли Нікандр Федоровича переступив поріг дитячо-юнацької спортивної школи в м. Шостка та почав працювати на посаді тренера з боксу. Відтоді сотні місцевих дітлахів опановували під його керівництвом боксерську техніку та набували практики спортивного бою.

Незважаючи на поважний вік, а Нікандрові Федоровичу вже 68 років, він продовжує працювати в стінах школи. І цього нового навчального року, як завжди, очікує до своєї секції з боксу понад 100 вихованців.

«Особистий внесок Нікандра Русскіх щодо популяризації та розвитку боксу на Сумщині важко переоцінити. Саме в Шостці такий вид спорту, як бокс,має чи не найбільше прихильників», - уважає Володимир Демура.

Цього дня привітати свого Вчителя з визначною датою зібрались його учні, друзі, місцеві вболівальники. Довгих літ життя Вам, Нікандре Федоровичу, та вдячних учнів!

{gallery}2013/20130829-in{/gallery}

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2013, 08:59

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube