telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня машинобудівника

Шановні трудівники і ветерани машинобудування Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з вашим професійним святом.

Наш край завжди славився досягненнями у сфері машинобудування і продукція цієї високотехнічної галузі користувалася попитом у всьому світі. На жаль, війна на Сході країни, економічна криза внесла свої корективи, втім і сьогодні сумське машинобудування знане й затребуване, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе сумську марку якості. Бо ваш професіоналізм і наполегливість здатні подолати будь-які негаразди.

Завдяки вашим трудовим досягненням машинобудування завжди було і залишається важливою складовою частиною промисловості міста і країни, вашу продукцію знають та цінують далеко за її межами.

Дякую вам за терпіння і сумлінну працю, зичу вам подальших творчих та трудових досягнень, теплих ділових відносин, оптимізму, добробуту, достатку та здоров’я на довгі роки вам та вашим родинам!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                          Віктор Федорченко

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top