telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Вітання голови Сумської обласної ради з Днем партизанської слави

Шановні жителі Сумщини! Дорогі ветерани!

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави! День шани колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом.

Сумщина стала колискою партизанського руху. Об’єднаний Путивльський  загін під командуванням Сидора Ковпака одним з перших почав вести успішну боротьбу з оккупантами, подолавши складний шлях від Путивля до Карпат. Сумщина також пишається тим, що у селі Дубовичи Кролевецького району на окупованій гітлерівцями території 23 лютого 1942 року відбувся єдиний у історії війни парад партизан.

Ми пишаємося нашими земляками й тими, хто здобував для нас мир під час Другої світової війни. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

У цей день кожній родині бажаю миру, а також міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                Віктор Федорченко

 

 

Останнє оновлення на Середа, 22 вересня 2021, 13:10

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top