Володимир Токар привітав мешканців села Павлівка, що на Білопільщині, з Днем села

Біля місцевого клубу минулої суботи було надзвичайно людно. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі Павлівки – від малого до великого. Багато приїхало і гостей.

Привітали жителів села керівники району, керівники сусідніх населених пунктів, а почесним гостем свята став голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

«Я душею приріс до Білопольського району. Мені ваш край став рідним і близьким серцю. Тому я відгукнувся на запрошення вашого голови відзначити день села разом із вами. Хочу сказати, що кожен населений пункт має своє обличчя, свою історію. А її, як відомо, творять люди. Тож саме ви – жителі Павлівки – і є найбільшим багатством – працьовиті, дуже гостинні і принципові. Спасибі вам за те, що в останні роки, найскладніші для України, 11 ваших жителів захищали Україну в зоні АТО, а ви всі разом допомагали не тільки своїм землякам, а й іншим військовим. Спасибі старожилам, які шанують традиції і передають свій досвід. Спасибі молоді, яка прагне бути кращою, і я знаю, що ваша волейбольна команда посіла перше місце на районних змаганнях».

Володимир Токар подякував усім, без винятку, мешканцям Павлівки за їх внесок у розвиток села. Побажав миру, здоров’я, добра, щастя і благополуччя. А для місцевих чемпіонів – волейбольної команди – надав фінансову допомогу для закупівлі м’ячів.

Вітали цього дня селян багато гостей, серед яких і депутат обласної ради Юрій Христій. А аматори сцени організували святковий концерт.

Під час свята була представлена виставка народних умільців, а головні розваги чекали на наймолодших гостей дійства. Дітлахи залюбки змагалися у конкурсах, каталися на гірках та ласували солодощами.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 09 липня 2018, 11:33

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus