У Сумах відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Одне з найголовніших державних свят – День Конституції України керівники області та міста розпочали з того, що покладанням квітів вшанували полеглих воїнів-сумчан у зоні проведення АТО. «З великою повагою ставлюся до захисників нашої країни і закликаю усіх жителів області пам’ятати, якою ціною дається українцям наша суверенність…», - зазначив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Далі на площі Незалежності відбулися урочистості. Як і багато років поспіль дні святкування ухвалення Основного закону країни співпадають із фестивалем духової музики «Сурми України», який проходить у Сумах. Тож на головній площі обласного центру вишикувалися оркестри, які додали сумчанам та гостям міста ще більш святкового настрою.

Під час урочистих заходів до присутніх звернувся перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. «22 роки тому український парламент висловив волю українського народу і прийняв Основний закон – Конституцію України. Того пам’ятного дня здійснилося багатовічне прагнення нашого народу жити у незалежній суверенній державі. На жаль, сьогодні нашим бійцям доводиться захищати конституційні права на сході України. Тож сьогодні ми шануємо тих, хто віддав своє життя і здоров’я за захист конституційних прав. Ми вдячні представникам промисловості, освіти, культури, медицини, військовослужбовцям за наполегливий труд. Ми маємо всі єднатися заради мирного майбутнього і побудови заможної процвітаючої держави», - наголосив посадовець.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національного театрального мистецтва та з нагоди святкування Дня Конституції України Анатолій Річкаль вручив подяку Сумської обласної ради Роману-Олександру Козаку – режисеру-постановнику Сумського обласного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна.

«День 28 червня увійшов в історію України як день загальнонаціональної єдності, як день загальнонаціональних інтересів. І сьогодні ми продовжуємо втілювати в життя ті принципи, які ще сповідував Пилип Орлик та інші борці за незалежність України. Ми впевнено крокуємо до європейського майбутнього. Ще багато потрібно зробити для втілення реформ, які сьогодні намічені державою. Багато треба зробити, аби було потужним місцеве самоврядування. Треба вносити зміни і до Основного закону України. Але ми впевнені, що тільки таким шляхом ми можемо прийти до тієї мети, яка сьогодні стоїть перед усіма нами», - звернувся до присутніх заступник голови ОДА Вадим Акперов.

Він привітав усіх зі святом, побажав миру, здоров’я, добробуту і вручив з нагоди Дня Конституції України найкращим жителям Сумщини державні нагороди та почесні відзнаки.

Далі посадовці і сумчани рушили колоною вулицею Соборною аби покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Також головною вулицею Сум відбувся марш оркестрів під гучні оплески жителів та гостей міста.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus