На Сумщині депутати з’ясовують, хто кращий

Сьогодні, 17 травня, у легкоатлетичному манежі СумДУ розпочалися фінальні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області, які триватимуть два дні. Народні обранці змагатимуться за першість у футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

19 збірних команд Сумщини, а це близько 300 учасників, уже в перший день спартакіади показували свої вміння та майстерність не у сесійних залах та роботі на округах, а на спортивних майданчиках. І, варто зазначити, це їм також непогано вдавалося.

На початку відбулося традиційне проходження командами і шикування. Юні спортсменки-акробати подарували прекрасну хореографічну композицію, а Валерій Козупиця виконав авторську пісню. Також додавав настрою духовий оркестр ГУНП України в Сумській області.

Депутатів-спортсменів привітали перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, заступник голови обласної ради Тетяна Головко, ректор СумДУ Анатолій Васильєв, начальник управління молоді та спорту ОДА Дмитро Лантушенко, олімпійська чемпіонка, голова обласної організації НОК Олена Петрова, голова обласної профпілкової організації працівників державних установ Ігор Теліженко, керівництво ФСТ «Спартак».

Почесним гостем змагань став дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках та каное Олександр Шапаренко.

Усі вітали спортсменів з депутатськими мандатами, бажали вдалих виступів, бадьорості духу, вдалих стартів та не отримати травм. Спортсменів підтримували керівники районів, вболівальники.

Варто зазначити, що участь у нинішньому фіналі собі забезпечили команди, які продемонстрували бійцівські якості і стали переможцями у зональних змаганнях, а тому сподіватися на легку перемогу будь-кому було не варто.

Уже сьогодні були визначені перші переможці серед жінок у настільному тенісі та шахах. Кращою в настільному тенісі стала представниця Білопільського району Ірина Сегеда, а у шахах – депутат з Ямпільщини Ірина Панченко.

Після урочистостей змагання продовжилися. Далі гратимуть команди з футзалу, чоловіки боротимуться за першість у шахах та настільному тенісі.

Завтра пройдуть змагання з шашок серед чоловіків та жінок і турнір з волейболу. І, відповідно, відбудуться нагородження призерів та переможців змагань.

З фіналістів обласної спартакіади буде сформовано команду, яка на початку червня вирушить захищати честь Сумщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад усіх рівнів у місті Чорноморськ Одеської області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 06 червня 2018, 16:25

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus