Анатолій Річкаль подякував багатодітним родинам за те, що вони виховують у кращих сімейних традиціях майбутнє покоління

15 травня Україна разом з усім світом відзначила Міжнародний день сім’ї, що одразу після Дня Матері гармонійно «вписався» в плеяду травневих свят.

З цієї нагоди в обласній філармонії пройшли урочистості, куди прийшли окрім керівництва області та міста знані родини Сумщини, що своєю щоденною працею розбудовують рідну область та Україну.

Тут панувала справжня сімейна атмосфера – радісні діти від малого до великого, щасливі батьки приймали вітання від обласної влади, громадськості, духовенства. А багатодітні матері, у яких сяяли очі від дійсно жіночого щастя, ділилися своїми життєвими історіями, які надихають і зачаровують.

Виступаючи перед присутніми перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль наголосив, що День матері і День сім’ї – зворушливі для кожного серця свята, оскільки кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, яка завжди зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде щиро любити свою дитину. І будь-якого дорослого завжди тягне у батьківський дім, де завжди тепло і комфортно.

На сьогодні в області функціонує 155 прийомних сімей та 25 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 465 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом минулого року створено 8 нових прийомних сімей та 3 дитячі будинки сімейного типу. Також на Сумщині близько 3 тисяч матерів-героїнь, 4,5 тисячі родин, де виховуються діти з дитячих будинків.

Тож Анатолій Річкаль подякував багатодітним родинам, батькам-усиновлювачам та батькам-вихователям за тепло, яке вони віддають дітям, за турботу і недоспані ночі.

«Мені дуже приємно бачити усміхнені обличчя дітей у цій залі. Очевидно, що вони – щасливі, а це – найголовніше. Тому дякую вам, мами й тата цієї малечі, за те, що ви вже сьогодні виховуєте у кращих сімейних традиціях майбутнє покоління», - наголосив Анатолій Річкаль.

Посадовець нагородив грамотами обласної ради батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу – родини Андріїшиних – Олену Миколаївну та Віктора Федоровича, Божків – Віру Іванівну та Ігоря Миколайовича, Мудриченків – Тетяну Степанівну та Олександра Васильовича.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus