Перший заступник голови обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль провів черговий прийом громадян. Зі своїми зверненнями до нього звернулись 7 мешканців регіону.

Питання, які порушували громадяни, стосувалися, зокрема, надання матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні оформлення права власності на житло, судових спорів, працевлаштування тощо.

На усі звернення Анатолій Річкаль пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства і зауважив, що всі вони потребують детального вивчення.

Для оперативного вирішення порушених питань та надання фахових роз’яснень до участі у прийомі громадян долучився заступник начальника Управління майном обласної ради Олексій Сябренко.

За результатами розгляду звернень під час особистого прийому громадян, Анатолій Річкаль дав доручення керівникам відповідних органів виконавчої влади щодо вирішення порушених заявниками питань. Про їх виконання громадяни будуть проінформовані в установленому законодавством порядку.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 08:01

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus