Низи підтримали рішення об’єднатися в одну громаду з Садами

Депутатський корпус одноголосно проголосував «ЗА» історичне для території Низівської селищної ради рішення 8 травня 2018 року

Депутати говорили і про можливість приєднання до Нижньосироватської ОТГ, яка географічно розташована поряд з ними, але серед двох варіантів громада обрала Садівську ОТГ.

«Ми вже неодноразово говорили про об’єднання саме з Садами, сьогодні прийняли рішення офіційно, − прокоментувала голова Низівської селищної ради Алла Шершак. − Вже є певне бачення розвитку наших територій, зокрема, щодо зміни в медичній та освітній сфері громади».

На думку радника з питань децентралізації Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Артема Гадуна, для території Низівської селищної ради існує більше перспектив саме у варіанті об’єднання з Садами, адже є бачення що Садівська ОТГ буде однією з найспроможніших громад у Сумському районі.

Окрім Низівської селищної ради, до складу Садівської ОТГ, згідно з Перспективним планом, схваленим сесією Сумської обласної ради, входять території Садівської сільської ради (ініціатор об’єднання), Шпилівської, Сульської, Терешківської, Великовельмівської сільських рад Сумського району, Низівської селищної та Голубівської сільської ради Лебединського району. Остання з яких найпершою ухвалила рішення щодо об’єднання з Садами, але через відсутність позитивної відповіді від Сульської та Великовельміської сільських рад втратила принцип суміжності, і, не маючи прямих меж з майбутньою ОТГ, поки що залишається поза процесом об’єднання. Не надала позитивну згоду і Терешківська сільська рада.

Позитивним рішенням відзначилися Шпилівська сільська рада, Низівська селищна рада та Косівщинська сільська рада, яка самостійно ініціювала рішення щодо об’єднання із Садами.

Консультаційні виїзди щодо об’єднання здійснюються за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 14 травня 2018, 09:47

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus