Голова обласної ради з робочою поїздкою відвідав Сумський медичний коледж

Перспективи розвитку комунального закладу обласної ради «Сумський медичний коледж», а також шляхи вирішення проблемних питань закладу обговорено 3 квітня під час зустрічі голови Сумської обласної ради Володимира Токаря з директором училища Олександром Кононовим та викладацьким складом коледжу.

Мета візиту – оглянути як функціонує комунальний заклад обласної ради, які створені умови для навчання студентів та можливі проблеми коледжу.

За словами Олександра Кононова, серед 110 медичних училищ України, Сумський коледж з упевненістю входить у десятку кращих. Нині тут здійснюється підготовка більше півтисячі медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна, акушерська, сестринська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична. Також забезпечується післядипломна освіта для лікувально-профілактичних закладів Сумської області.

У закладі працюють 65 висококваліфікованих викладачів, окрім того Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області – Глухівського, Конотопського, Лебединського та Шосткінського в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Однією з проблем директор коледжу вважає практику та працевлаштування студентів і випускників коледжу у лікувальних закладах. Голова обласної ради наголосив, що ми повинні дбати про спеціалістів, які залишаться в Україні і зокрема на Сумщині. Тому пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання.

Володимир Токар ознайомився з навчально-практичною базою коледжу, поцікавився роботою модернізованих кабінетів, оглянув лабораторії, аудиторії, спортзал, тренувальні зали, музей. Після своєрідної екскурсії голова обласного депутатського корпусу назвав медичний коледж дуже позитивним прикладом добре організованого навчання, роботи, практики і дозвілля.

«Мені дуже приємно, що наш навчальний заклад знаходиться на такому високому рівні, - зазначив Володимир Токар. – Це залежить і від керівника закладу. Тому я вдячний Олександру Кононову, який вже 34 роки очолює медучилище, за його роботу, направлену на покращення як навчальної бази, так і матеріальної. А ми, депутатський корпус, у цьому допомагаємо. З обласного бюджету було виділено 750 тисяч грн. на заміну вікон, 1 млн грн. – на ремонт спортмайданчика і ще 400 тисяч грн. – на ремонт харчоблоку. Очевидно, що ці кошти пішли на благо».

Директор коледжу подякував голові обласної ради за підтримку та розуміння і пообіцяв, що й надалі докладатиме усіх зусиль для розвитку очолюваного ним закладу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 09:58

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus