Перший заступник голови обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком та попереднім записом 12 березня перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань.

Після святкових днів до Анатолія Яковича звернулися мешканці Сумщини, які озвучували проблеми, що їх турбують. Зокрема, питання забезпечення ліками та харчуванням лікувально-профілактичних закладів нашої області, цін на ліки, покращення життя пенсіонерів, виховання дітей, батьки яких виїхали за кордон на заробітки, вирішення проблеми припинення конфлікту на сході держави, комунальних платежів для населення, відновлення руху приміських потягів, відміни низки реформ, захисту авторських прав людини, роботи правоохоронних органів щодо звернень громадян тощо.

Також до заступника обласних парламентарів звернулися колишні працівники комунального підприємства «Аеропорт Суми» щодо ведення господарської діяльності нинішнім керівництвом.

Анатолій Річкаль, спілкуючись із людьми, зокрема, запевнив: «Обласна рада зробить все залежне, аби кожне звернення було ретельно вивчено і по ньому були прийняті відповідні рішення».

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus