Ukrainian English Polish


Обласні депутати просять відреставрувати Свято-Покровський кафедральний собор в Охтирці

Депутати обласної ради підтримали запит представників фракції «Відродження» Юрія Меєровича та Анатолія Троня щодо проведення реставрації Свято-Покровського кафедрального собору в Охтирці. З відповідним проханням до депутатів звернулися місцеві жителі.

Свято-Покровський кафедральний собор, заснований у 1768 році, – це архітектурна пам’ятка національного значення. Він занесений до переліку «Семи чудес Сумщини» і є центральною спорудою історико-архітектурного комплексу Охтирки. Щороку собор відвідують паломники й туристи з усієї України та інших держав Європи — його без перебільшення можна назвати візитною карткою міста.

15 липня цього року собору виповнюється 250 років з часу завершення будівництва, і сьогодні його архітектурний комплекс потребує оновлення.

«З метою збереження пам’ятки архітектури національного значення звертаємося з проханням надати фінансову допомогу в сумі 1,5 млн грн для проведення ремонтних та реставраційних робіт», — йдеться у підтриманому депутатському запиті.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 12 березня 2018, 17:17

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus