Сумська обласна рада та обласна державна адміністрація підписали Меморандум щодо співпраці

Документ, який підписали голова обласної ради Володимир Токар та голова ОДА Микола Клочко, діятиме у галузі розвитку партисипативної демократії та реалізації депутатами Сумської обласної ради своїх повноважень.

Нинішній час диктує нові вимоги, осторонь від яких не залишається і обласна влада Сумщини. Сьогодні вже не достатньо особистого контакту жителів області з депутатами. Крім того, не всі громадяни можуть у силу тих чи інших причин потрапити на прийом до свого обранця. У той же час, вони можуть сформулювати своє запитання в онлайн-режимі. Тому для зручності діалогу депутатів обласної ради з громадянами Сумщини створена онлайн-приймальня, яка буде працювати на офіційному сайті Сумської обласної ради.

Підписання Меморандуму між облдержадміністрацією та обласною радою дозволить депутатам оперативно реагувати на питання громадян у частині налагодження співпраці з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами, а також керівниками правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованими на території Сумської області, щодо сприяння у виконанні депутатами Сумської обласної ради своїх депутатських повноважень.

Таким чином, спілкування з депутатами обласної ради стане ближчим та доступнішим для людей.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 лютого 2018, 16:49

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus