В обласному театрі драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна – сучасні відремонтовані гримерки

На просте запитання: «Що є обов’язковим у гримерці?» більшість акторів відповідають: «Щоб вона була!». Втім, не приховують, що у гримерках та на сцені проводять інколи більше часу, ніж вдома. Тому хочеться, щоб там було комфортно і зручно.

Щепкінцям у цьому плані повезло. Сьогодні, 13 лютого, їм репрезентували оновлені після реконструкції гримерки, яким, говорять актори, можуть позаздрити більшість театрів України.

«У нашому головному культурному центрі області - театрі драми і музичної комедії ім. М. Щепкіна - кілька років тому почалася реконструкція. Але вона не була доведена до логічного завершення, - наголосив голова обласної ради Володимир Токар. - Тому минулого року було прийнято спільне рішення облради і ОДА, що наш театр потрібно повністю привести до ладу».

На той момент вимагали реконструкції гримерки, коридори другого поверху, мала сцена, спеціальні підйомники для інвалідів. Це питання було обговорено з депутатами. Вони повністю підтримали таку ідею і проголосували за виділення з обласного бюджету 3,5 мільйона гривень для реконструкції театру. У минулому році було освоєно трохи більше 2,5 млн грн. В цьому році планується використати ще 900 тис грн  для завершення робіт.

Перерізаючи символічну червону стрічку, голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив: «З гримерки фактично починається театр. Адже якщо актори працюють і готуються до вистави в нормальних умовах, вони по-іншому ставляться до своєї роботи, і ми це відчуваємо в залі. Врешті, коли артист задоволений, це передається і глядачеві».

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна сьогодні один із кращих в Україні. Про це говорять і метри вітчизняної сцени. Спектаклі «щепкінців» з аншлагами проходять в інших містах країни. На ім'я облради приходять листи подяки від провідних артистів України. У них вони говорять про те, що сумський театр знаходиться на високому професійному рівні.

Володимир Токар подякував керівництву та колективу театру й зазначив, що депутатський корпус і надалі буде приділяти серйозну увагу сфері культури області.

Зі свого боку керівництву області за підтримку висловили слова вдячності начальник обласного управління культури Олена Мельник та директор театру Микола Юдін.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 13 лютого 2018, 16:35

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus