Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань

«Прийом жителів області з особистих питань є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення», - зазначив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. Керівники органів місцевого самоврядування, на переконання посадовця, повинні допомагати мешканцям регіону у вирішенні наболілих для них проблем.

Згідно з графіком та попереднім записом, 12 лютого посадовець провів черговий прийом громадян з особистих питань, в ході якого було розглянуто 3 звернення.

На зустріч до першого заступника обласних парламентарів прибули  жителі з різних районів Сумської області. Зокрема, двоє мешканців з Буринського району звернулися з питанням працевлаштування. Ще два звернення стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування.

Вислухавши заявників, Анатолій Річкаль  зазначив, що  кожне питання не залишиться без уваги, і по кожному з них прийматимуться відповідні рішення.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus