Офтальмологічне відділення Сумської обласної дитячої лікарні поповнилося новим медичним обладнанням

9 лютого офтальмологічному відділенню Сумської обласної дитячої клінічної лікарні було передано медичне обладнання, придбане за кошти, зібрані в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Щороку Сумська обласна рада та облдержадміністрація всіляко сприяють організації та проведенню благодійної акції у нашому регіоні.

При передачі медичного обладнання були присутні заступники голів обласної ради та ОДА Тетяна Головко й Іван Боршош, голова Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця» Яна Сидор, керівник регіонального відділення Всеукраїнського благодійного фонду Крістіна Сахно, начальник Управління молоді та спорту ОДА Дмитро Лантушенко, волонтери, представники ЗМІ.

Зокрема, як зазначила заступник голови обласних парламентарів, у справі допомоги хворим дітям Сумщина є прикладом для всієї України. Адже спільними зусиллями благодійників, волонтерів, організаторів та партнерів акції, минулого року на Сумщині вдалось зібрати 386 тис. гривень — і це перший результат в Україні.

«Мета будь-якої благодійної акції – відкрити серце для добра. І я рада, що з кожним роком кількість небайдужих людей, з відкритими серцями, збільшується. Результат, який показано в нашому регіоні, є цьому прикладом, - наголошує Тетяна Головко. – Зараз ми бачимо, що нам є ще куди рухатися. Ми звернемо увагу на ті невеличкі недоліки, що були допущені, і я впевнена, що наступного року сума коштів буде значно більшою, а отже буде більше шансів покращити здоров’я майбутнього покоління. Спільно можливо усе».

В свою чергу заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош зазначив, що участь громадськості у зборі коштів на допомогу дітям свідчить про високий рівень відповідальності суспільства та бажання пересічних громадян допомогти у вирішенні конкретної проблеми.

«В акції взяло участь близько 1200 волонтерів Сумщини. Ми роздали  більш ніж 1200 скриньок в усій області. Розташували їх в медичних закладах, ВНЗ, коледжах, закладах культури, державних структурах, кафе, салонах краси, спортзалах, – говорить керівник регіонального відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Крістіна Сахно. – Саме завдяки співпраці організаційного комітету, волонтерів та державних структур вдалося провести цей захід, адже ці люди дійсно взяли на себе таку складну і таку потрібну місію».

За гроші, зібрані в рамках акції, закупили сучасне обладнання для ранньої діагностики і лікування вад зору у дітей. Це авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ, дві щільові лампи та два столи, три апарати для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга», два апарати «Ручеек» для тренування акомодації та макулостимулятор.

Головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Змисля висловив вдячність представникам благодійного фоонду та усім хто долучився до збору коштів.

«Нині медицина не достатньо фінансована, тому будь-яка допомога є неоціненною. Нове обладнання – справжній ковток свіжого повітря для офтальмологічної служби усієї області, тому що в нас єдиний  на Сумщині заклад охорони здоров’я, де є офтальмологічне відділення, де є фахівці, які можуть коригувати вади зору та надавати допомогу дітям зі всього регіону», - говорить Ігор Федорович.

Загалом, у рамках 12-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» у 2017 році зібрали понад 3 мільйони 281 тисяч гривень на закупівлю обладнання для офтальмологічних відділень дитячих обласних лікарень по всій Україні. У 2018 році кошти збиратимуть на медичне обладнання для діток з вадами слуху.

Останнє оновлення на Неділя, 11 лютого 2018, 17:34

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus