Створення пільгових умов для учасників АТО є одним із головних завдань, поставлених перед владою

На цьому наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час чергового засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у нашому регіоні, що відбулося 9 січня.

У ході засідання заступник голови обласного депутатського корпусу звернулася до членів Координаційної ради з проханням рекомендувати Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА посприяти у питанні поліпшення житлових умов нещодавно звільненого кіборга  з Роменщини Олександра Морозова. Пропозиція була підтримана одноголосно.

Тетяна Головко зазначила, що у питанні придбання квартири для звільненого захисника України вже є попередні напрацювання, які підтримав і голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

«За умов співфінансування Сумського обласного, Роменських міського та районного бюджетів у Олександра буде можливість придбати власне житло. На найближчій сесії обласної ради ми намагатимемось виділити кошти. Дуже б хотілося, щоб Олександр розпочав нове життя у новому помешканні, - це найменше, що ми як представники влади, можемо зробити для нього і його родини», - зауважила посадовець.

Окрім цього, під час засідання члени Координаційної ради підтримали пропозицію звернутися до обласних парламентарів, щоб останні надіслали звернення до депутатів Верховної Ради України із проханням  підтримати новий законопроект, яким передбачається, що учасникам бойових дій в зоні АТО дозволять ввезти без сплати митних платежів один легковий автомобіль із-за кордону.

Проект закону зареєстрований у Верховній Раді 2 вересня під номером 5057 «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками антитерористичної операції)».

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 10 січня 2018, 15:01

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus