Микола Березін: «Ми не можемо втрачати мільйони гривень надходжень у казну»

30 листопада під керівництвом депутата обласної ради Миколи Березіна відбулося чергове засідання робочої групи обласної ради з перевірки доцільності й ефективності використання в області сільськогосподарських земель.

На порядку денному важливе питання – ефективність використання земель сільгосппризначення на території Буринського району. В розмові взяли участь представники головного управління Держгеокадастру в Сумській області, податківці, працівники Департаменту АПК облдержадміністрації тощо. За підсумком обговорення питання члени робочої групи залишилися незадоволеними наданою інформацією, а тому наполягають на отриманні розгорнутих даних по 18 сільських радах. Зокрема йдеться про цифри загальної кількості земель у районі, скільки з них використовується під ріллею, пасовищами, сіножатями, яку орендну ставку сплачують сільсгопвиробники, скільки мають землі у користуванні і т.д. Не можна допустити, стверджують члени робочої групи, щоб на експлуатації землі - «чорного золота» - наживалися окремі особи чи агрохолдінги.

Микола Березін наголошує, що «ми не маємо права втрачати мільйони гривень надходжень у казну», які є одним з основних резервів наповнення обласного бюджету. Робоча група, яка має перевірити, як ця справа просувається в області, наразі продовжує свою роботу. Уже на наступний тиждень призначено її нове засідання.

Також читайте:

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus