Ukrainian English Polish


Зміни до обласного бюджету – знову розглянули депутати профільної комісії

Насамперед про зміни до обласного бюджету Сумської області на 2017 рік йшлося на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена Батраченко розповіла, що зміни насамперед стосуються субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соцiально-економiчного розвитку окремих територій; на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених абзацами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов; на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот; на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу; інших субвенцій з районних бюджетів Конотопського та Шосткинського районів.

Узявши участь в обговоренні даного питання, депутати Микола Березін, Олександр Стрельченко, Катерина Приходько, Сергій Іщенко, Владислав Луговий вирішили погодити обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2017 рік розпорядженням голови облдержадміністрації. Крім того, рекомендували ОДА надати постійній комісії на наступне її засідання аналіз контингенту отримувачів коштів субвенцій з державного бюджету станом на 01.10.2017 у порівнянні з початком 2017 року в розрізі міст і районів області. Саме таку пропозицію вніс Микола Березін.

- Також депутати одноголосно погодити зміни й у частині розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим, - говорить голова комісії, - однак хочуть знати, як же виплачується заробітна плата медикам у розрахунку на 1 тис. жителів у розрізі міст, районів та ОТГ області. Тож чекають на відповідну інформацію від ОДА.

На засіданні комісії було розглянуто й прийнято відповідні рішення щодо  питання про надання матеріальної допомоги на лікування мешканцям області. На звернення головного лікаря Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру про виділення 950 тис. грн. на придбання ультразвукового апарату депутати доручили обласній державній адміністрації до наступного засідання комісії опрацювати це питання.

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus