Володимир Токар привітав жителів Сумщини зі святом мужності та відваги

14 жовтня на велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці в Сумах пройшли урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність нашої держави.

Тисячі жителів міста та області, - військовослужбовці, волонтери,  представники трудових колективів, громадських організацій та духовенство зібралися разом, для того щоб віддати шану усім захисникам. Участь у численних заходах приймав і голова обласного депутатського корпусу Володимир Токар.

Розпочався День захисника України молебнями в храмах області за українське військо. Далі відбулось покладання квітів до пам'ятних знаків та могил загиблих військових, братської могили «Мати-Батьківщина» та Меморіального комплексу «Вічна слава».

Під час урочистостей Володимир Токар привітав усіх воїнів – боронителів української землі зі святом, і передав низький уклін військовослужбовцям від депутатського корпусу та жителів всієї області, які безмежно вдячні їм за подвиг, за мужність та героїзм.

«Ми вдячні вам за мирне небо над Сумщиною, за можливість жити, працювати, навчатись на своїй землі, – зазначив голова обласної ради. – Ваша героїчна боротьба  сьогодні  є прикладом для наслідування не тільки для українців, а й для багатьох народів,  що найвищою цінністю мають волю та незалежність».

Також Володимир Токар відзначив, що жителі нашого регіону одні із перших стали на захист територіальної цілісності держави.

«Саме завдяки воїнам, які сьогодні стоять на передовій, ми маємо можливість спокійно займатися буденними справами під мирним небом. Я бажаю всій Україні – миру, а нам благополуччя та спокою», - звернувся до присутніх голова обласної ради.

Кращих військовослужбовців Сумщини, які проявили неабиякий героїзм та відданість Україні очільник обласних парламентарів відзначив грамотами та подяками. Їх отримали Микола Бевз, Олександр Троян, Сергій Говорун, Юлія Наумова, Володимир Мартиненко, Валерій Шептун та Микола Казутін.

Голова ОДА Микола Клочко також привітав усіх присутніх зі святом. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України голова облдержадміністрації Грамотами та нагородами відзначив ряд учасників АТО, у тому числі й депутата Сумської обласної ради Едуарда Пінчука.

Під покровом святої Богородиці, крізь віки і війни, пронесли українці свою віддану любов до рідної землі. Її обрали покровителькою і наші славні предки-козаки. Тож 14 жовтня відзначають також День українського козацтва. Із цієї нагоди на площі Незалежності відбулась урочиста посвята малих сумчан у майбутні козаки.

Присутні на заході мали можливість побачити урочисте проходження військових підрозділів та оглянути виставку військової техніки. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus