Заступник голови облради взяла участь у дискурсі «Вибори: нові правила»

10 жовтня в Сумах у рамках другого етапу Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» відбувся публічний діалог «Вибори: нові правила», під час якого представники різних політичних сил та громадськість обговорили перспективи виборчої реформи в Україні.

Активну участь у дискусійній платформі взяла заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Також учасниками форуму були народні депутати України Олег Медуниця та Олександр Сугоняко, депутати Сумської міської ради, політичні експерти, журналісти та громадські активісти. Модератором дискурсу виступив один із лідерів ГО «Центр UA» Андрій Андрушків.

Присутні обговорили правила, які могли б запустити зміну виборчого процесу в Україні. Зокрема заступник голови обласних парламентарів переконана, що перші кроки у зміні системи повинні бути зроблені, адже головне – інтереси громадян.

Учасники діалогу дійшли єдиної думки щодо необхідності у майбутньому переходу на відкриті регіональні списки як суттєво кращу альтернативу порівняно з чинною змішаною системою виборчого процесу. У ході дискусійної платформи було обговорено й низку інших питань. Зокрема питання обмеження політичної реклами на телебаченні та відміни недоторканості народних депутатів.

Окрім обговорення актуальних питань експерти громадської організації проаналізували роботу депутатів-мажоритарників від Сумщини та продемонстрували присутнім таблицю відвідувань ними засідань сесій Верховної Ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 11 жовтня 2017, 13:58

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus