Керівники області вітали представників голландського благодійного фонду

10 жовтня у Сумській обласній раді відбулась зустріч керівників області з представниками голландського благодійного фонду Stichting Meierijstad Helpt Oost-Europa (Sint-Oedenrode) та членами громадської організації «ДАР». Шанованих гостей зустрічали очільник обласного депутатського корпусу Володимир Токар, перший заступник і заступник голови Анатолій Річкаль і Тетяна Головко.

Минулого року голландці вперше надали допомогу лікувальним і освітнім закладам Роменщини та ближніх районів. А днями нову партію вагою сорок тонн було розвантажено у Ромнах. Завдяки активній роботі громадської організації «Дар», зокрема її очільника Миколи Оксюти та заступника голови обласної ради Тетяни Головко, яка є членом організації, гуманітарну допомогу отримають заклади й інших регіонів та обласні комунальні заклади. Голова обласних парламентарів подякував благодійникам та членам громадської організації за суттєву підтримку та допомогу, а також вручив Подяку обласної ради Президенту Фундації.

«Зважаючи на те, у наскільки складний час ми живемо, нам вкрай приємна така підтримка європейської спільноти. Це свідчить про те, що ми обрали правильний шлях», - зауважив Володимир Миколайович.

Під час зустрічі керівники області та благодійники обговорили питання подальшої співпраці. Голландські меценати запевнили, що хоч і є певні труднощі, але вони й надалі доставлятимуть «гуманітарку» медичним, освітнім та соціальним закладам нашого регіону.

Одяг, меблі, миючі засоби, іграшки та інші необхідні речі на цей раз отримають Роменський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, центр первинної медико-санітарної допомоги, управління праці та соцзахисту Роменської РДА, ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», КУ СОР Хмелівський психоневрологічний інтернат, КЗ СОР «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», обласна благодійна організація «Горлиця», Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей-інвалідів, Сумське міжрегіональне вище професійне училище, Роменська, Недригайлівська та Липоводолинська ЦРЛ, територіальні центри, відділи освіти та окремі дитячі навчальні заклади Сумщини.

Завершуючи візит на Сумщину, іноземці пройшлися вулицями обласного центру. Також вони відвідали фотовиставку відомого роменського фотографа Валерія Дядюри. За словами представників голландського благодійного Фонду, зустрічі на Сумщині справили на них незабутні враження, тож вони із задоволенням і надалі співпрацюватимуть з нами.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus