В облраді обговорили зміни до Перспективного плану в частині Роменського району

Учора під керівництвом заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко, за участю першого заступника голови ОДА Олександра Марченка та координатора Сумського офісу реформ і регіонального розвитку Олександра Хоруженка відбулась нарада з головами сільських рад Роменського району.

Присутні зібралися аби напрацювати пропозиції щодо змін до Перспективного плану, які були внесені 7 липня в частині Роменського району. Зокрема, було обговорено хід формування об’єднаних територіальних громад на Роменщині.

Присутні розглянули декілька варіантів змін та обговорили найбільш оптимальні шляхи вирішення цього питання. Зокрема, заступник голови обласної ради Тетяна Головко звернула увагу, що при визначенні оптимальної конфігурації об’єднання громад необхідно керуватися основними принципами спроможності, добровільності, а головне – законності.

Також Тетяна Іванівна наголосила, що конфліктних ситуацій при прийнятті рішень, які вплинуть на майбутній розвиток територій та якість життя мешканців Роменщини, не повинно бути. Тому вона ініціювала цю нараду.

«Проблем багато, але випрацювано єдиний підхід – максимальне дотримання Методики і Закону щодо об'єднання територіальних громад. Наразі необхідно знайти оптимальний варіант, який би задовольнив більшість, але не суперечив нормам і вимогам формування ОТГ», - наголосила посадовець.

У ході засідання було обговорено конфігурацію майбутніх об'єднаних територіальних громад на Роменщині. Зокрема, заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко зазначив, що робота над Перспективним планом триває постійно.

За підсумками наради було вирішено підтримати внесені пропозиції щодо формування спроможних територіальних громад, а також внести відповідні зміни до Перспективного плану у встановленому законом порядку. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus