Дитячі меблі, іграшки і солодощі - малечі дитсадка від депутата обласної ради

Сьогодні, 12 вересня, дошкільний навчальний заклад №11 «Казка» в місті Шостка приймав подарунки від депутата Сумської обласної ради (Опозиційний блок) Володимира Пилипейка. 

Батьківський комітет групи «Бджілка» звернувся до обранця зі зверненням, у якому виклали прохання придбати меблі для дитячого садочка. Групу відвідують дванадцять діточок з вадами зору.

«Для малечі вкрай необхідно комфортне перебування для того щоб вона здобувала якісні знання, - вважає Володимир Пилипейко. – Оскільки дитячий садок – це місце, де наші діти розвиваються, опановують правила поведінки, отримують знання, то і комфорт повинен бути відповідним».

Тож Володимир Юрійович у проханні не відмовив. За його депутатські кошти були придбані нові столи та стільчики, а також ігрова зона «Лікарня». Перебування малечі у дитсадку стало цікавішим та веселішим. Тепер в ігровій кімнаті стоїть іграшкова лікарня, де діти мають змогу пробувати себе у ролі лікаря. Малюки від новизни - в захваті!

Народний обранець прийшов до вихованців не лише із меблями та іграшками, а й з солодощами, тим самим не залишивши без уваги жодного з малюків. Батьки, керівник та вихователі дякували Володимиру Юрійовичу за цінні подарунки, на що депутат зауважив, що допомагати такій малечі завжди приємно, приємно бачити їх щасливі обличчя, бо діти – це наш найцінніший скарб і наше майбутнє!

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus