Майбутнє у тих, хто вибирає органічні продукти

Сьогодні у виставковому центрі «Іллінський» Сумської ТПП відкрився ІІ Міжнародний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі».

Під час виставки близько 30 аграрних підприємств і фермерських господарств Сумщини та інших регіонів України представили широкий асортимент сезонних сільськогосподарських товарів. Серед них – мед та продукція бджільництва, косметика, натуральні продукти, напої та одяг.

На захід завітали і керівники Сумщини – голова обласної ради Володимир Токар та перший заступник голови ОДА Олександр Марченко.

Спікер обласного парламенту подякував фермерам, які вирощують овочі та фрукти без нітратів і пестицидів. Втім, вважає, ми більше уваги маємо приділяти вже готовій продукції. Бо емульгатори, стимулятори, барвники – це неприродні речовини, які згубно впливають на наше здоров’я. «Тому такі заходи, як сьогоднішній форум – мають на меті популяризувати органічні продукти і розвивати цей напрямок. Бо здоров’я кожної людини – це безпека нації. Для здорового організму потрібні чисте повітря, вода і органічне харчування. Необхідно змінювати стандарти і дбати про людей, а не про здешевлення продуктів», - наголосив Володимир Токар.

Він запропонував розробити сумський знак органічної продукції, аби люди знали і розуміли, що купують натуральне. Серед іншого подякував керівнику Сумської ТПП Костянтину Макаренку за порушення  цієї важливої теми. Оскільки, на думку керівника депутатського корпусу, ринок органічних продуктів один з найдинамічніших і перспективних. І майбутнє у тих, хто вибирає натуральні продукти.

Голова обласної ради побажав усім учасникам заходу плідної роботи, обмінятися досвідом, отримати додаткові знання.

Під час форуму йшлося про державну регуляторну політику у сфері органічного виробництва, перспективи співробітництва із Канадою у рамках угоди про вільну торгівлю, контроль стандартів менеджменту безпеки харчових продуктів у Сумській області, брендінг продукції українського виробництва тощо.

За словами Президента Сумської ТПП Костянтина Макаренка, на жаль, в Україні існує багато перешкод для органічного землеробства, які слід усунути. Тож це питання і стало однією з головних тем обговорення під час форуму. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus