У здоровому тілі – здоровий дух: Тетяна Головко відзначила представників спортивної еліти Сумщини

Найздоровіше та найактивніше свято – День фізичної культури і спорту відзначили у Сумах. Захід, що відбувся 7 вересня у приміщенні конгрес-центру СумДУ, зібрав найкращих спортсменів області та міста.

Вітали представників спортивної еліти і керівництво Сумщини: заступник голови обласної ради Тетяна Головко, заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко, депутати обласної ради.

«З початку року на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях наші спортсмени вибороли понад 550 медалей різного ґатунку, - звернулася до присутніх заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко. - Завдяки наполегливості та самовіддачі тренерів та викладачів понад 350 спортсменів Сумщини входять до складу національних збірних команд України з літніх та зимових олімпійських, неолімпійських видів спорту. Я висловлюю глибоку вдячність нашим тренерам та ветеранам спортивного руху за виховання дітей та підлітків, пропаганди і популяризації здорового способу життя, підвищення спортивного міжнародного авторитету Сумщини та України».

Тетяна Іванівна побажала присутнім спортсменам, викладачам та ветеранам спорту міцного здоров`я та нових звершень на світовому спортивному олімпі. А також грамотами та подяками Сумської обласної ради відзначила кращих представників спортивної еліти області: Вікторію Котовську, Галину Зеленкович, Тетяну Калтипан, Сергія Колесніченка, Анну Рикун, Інну Кашину та Анну Затилкіну.

«Наразі ми чимало зусиль докладаємо розвитку та підтримці різних видів спорту, адже спорт є основою гармонійного розвитку особистості», - зазначив під час виступу заступник голови Сумської ОДА Микола Подопригора.

Він також привітав присутніх зі святом та із нагоди Дня фізкультури та спорту вручив відзнаки та нагороди ряду кращих спортсменів.

Гармонійний розвиток людини нерозривно пов’язаний із фізичною культурою та спортом, - переконані нагороджені. Для них спорт – це і є життя, тому весь свій вільний час вони удосконалюють свою майстерність.

Свято завершилося виступами професійних співочих та музичних колективів, які дарували присутнім незабутню атмосферу спокою та щирі душевні вітання.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus