Депутат ставить рекорди по зведенню дитячих майданчиків

У Ромнах ще один дитячий майданчик стане улюбленим місцем відпочинку дітвори. Цього разу — на вулиці Гетьмана Мазепи. Мрію малечі втілив депутат обласної ради від партії «Відродження» Дмитро Кірюхін.

За бюджетні кошти, виділені для здійснення депутатських повноважень, народний обранець допоміг придбати сучасні та надійні дитячі гойдалки і турнікети, розраховані на різні вікові категорії. «Один із принципів цього майданчика — зонування: тут є ділянки для активних ігор та відпочинку дітей різного віку», — розповів Дмитро Кірюхін.

Нагадаємо, це вже третій майданчик, зведений депутатом у Ромнах тільки цього року. Благоустрій дитячих зон відпочинку за його сприяння буде продовжуватися і надалі. 

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus