Чергове засідання комісії – зміни до бюджету

На черговому засіданні постійної комісії Сумської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва депутати розглянули низку бюджетних, соціально-значимих питань.

Так, погоджено зміни до обласного бюджету, а саме: збільшено обсяг бюджетних призначень у частині видатків розвитку управлінню капітального будівництва ОДА на 5 100 00 грн. за рахунок передачі субвенції з районного бюджету Краснопільського району до обласного на реконструкцію Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Ще 1 400 000 грн. надійде на капремонт будівлі під розміщення Сумського обласного наркологічного диспансеру, що розташований у Сумах по вул. Білопільський шлях, 22. Субвенція з державного бюджету у сумі 278 890 400 грн. буде спрямована на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Депутати звернулися до ОДА та міської влади Сум з проханням у короткий термін розглянути звернення сумчанки Ірини Івченко про виділення коштів на лікування її сина за кордоном. Як пояснив начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, подібні операції, на жаль, в Україні не проводяться. Обласні парламентарі висловились за виділення певної суми з обласного бюджету.

Сергій Бутенко також озвучив інформацію про те, що Кабмін додатково виділив Сумській області трохи більше 5 млн. грн. на безоплатні чи за зниженою ціною ліки. Сьогодні в програмі «Доступні ліки» у нас в області задіяно 161 аптеку. На запитання депутатів, чи достатньо цих коштів (попередньо область мала на ці цілі 14 млн. грн.), аби повністю забезпечити потреби хворих, чиновник відповів ствердно.

У черговий раз на порядку денному засідання комісії стояло питання про забезпечення житлом багатодітної родини з Великої Чернеччини Сумського району.

- Ми повинні протокольно записати, - заявив голова постійної комісії Микола Березін, - що згідно з домовленістю на придбання будинку буде виділено з районного бюджету 250 тисяч грн., а з обласного – 100 тисяч. Є надія, що дуже скоро ця сім’я перейде жити у новий просторий будинок.

Депутати підтримали це рішення одноголосно, як і звернення до ОДА щодо проведення наради з питання забезпечення дровами шкіл області. Як повідомив Микола Березін, на сьогодні заготовлено тільки 26 тисяч кубічних метрів з 62 тисяч необхідних. З таким станом речей народні обранці миритися не стануть.

Депутати розглянули й інші питання.

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus