Керівники чотирьох обласних комунальних установ уклали контракти з головою ради

11 серпня четверо керівників комунальних установ області підписали контракт з керівником депутатського корпусу Володимиром Токарем.

Контракти терміном на п’ять років підписано з директором Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Віктором Кулемзою, директором Сумської обласної філармонії Олександром Даниленком, директором Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького Надією Юрченко та директором «Навчально-виробничого центру» Петром Кідіменком.

Нагадаємо, що за ці кандидатури проголосували депутати на останній сесії обласної ради. А ще раніше вони були затверджені на засіданнях конкурсних комісій добору керівників закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Голова обласної ради, спілкуючись із призначеними керівниками, цікавився станом справ у підпорядкованих їм закладах та подальшими напрямками діяльності. «Для нас важливо, щоб наші комунальні установи працювали з населенням на партнерських засадах і ставали з кожним роком  кращими, - наголосив Володимир Токар. – Головна вимога від депутатського корпусу – ваші дії мають бути прозорими і направленими на результат».

Активніше працювати у своїх напрямках, вживати заходів задля покращення роботи та прозоро і кваліфіковано вирішувати нагальні проблеми закладів порекомендував начальник управління майном Сумської обласної ради Дмитро Нагорний.

Всім керівникам Володимир Токар та Дмитро Нагорний побажали плідної роботи.

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus