Тетяна Головко: «Липоводолинський район має великий потенціал та широкі перспективи»

Днями заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко із робочим візитом відвідала Липоводолинщину. У ході поїздки вона провела зустріч із головами районної ради та райдержадміністрації, депутатами райради і громадським активом. За словами посадовиці Липоводолинський район - один із небагатьох у Сумській області, що має великий ресурс та широкі перспективи щодо подальшого розвитку.

Головним питанням, на якому акцентувала увагу Тетяна Головко, є робота посадовців Липоводолинщини у напрямку наповнення місцевих бюджетів: «Оскільки у районі великий потенціал і в сільському господарстві, і в промисловості, необхідно вже сьогодні починати шукати резерви для наповнення бюджету, - це пріоритетне завдання кожного з нас».

Під час робочого візиту Тетяна Іванівна взяла участь у сесії районної ради, де представники місцевої громадської організації «Спілка воїнів АТО» підняли питання виділення їм земельних ділянок. Для того, щоб приклад села Колядинці більше не повторювався на теренах району, посадовиця звернула увагу на необхідність формування реєстрів та перегляду договорів оренди. Вона пояснила присутнім усі нюанси останніх змін положення, яким передбачено виділення земельних ділянок.

Не оминула посадовиця і питання формування об'єднаних територіальних громад. Під час засідання сесії Тетяна Іванівна звернулася до депутатського корпусу та чиновників із проханням пришвидшити цей процес у районі. «Дуже важливо, щоб громада була самодостатньою – і по території, і по кількісному складу. Тоді вона матиме достатньо коштів і повноважень, щоб побудувати якісні послуги в освіті, охороні здоров’я, сформувати якісну інфраструктуру, зробити інвестиції в культуру та місцевий економічний розвиток», - наголосила заступник голови ради.

Насамкінець робочого візиту Тетяна Головко зазначила, що всі необхідні питання для забезпечення життєдіяльності Липової Долини були розглянуті та прийняті: «Ми дійшли порозуміння та провели конструктивну бесіду, чим вирішили багато спірних питань». Загалом до порядку денного було включено 21 проект рішення. Серед основних - затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, затвердження цільової обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus