Анатолій Річкаль: «Сьогодні державі, як ніколи, потрібні знання та вміння будівельників»

10 серпня ознаменувалося яскравими урочистостями з нагоди відзначення Дня будівельника. У них взяли участь кращі працівники сумських будівельних компаній, ветерани галузі, керівники області та Сум, представники профспілок.
До свята, що відбулося у Сумській обласній філармонії, долучився перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.
Анатолій Якович наголосив на важливому значенні благородної професії будівельника, яка користується особливою повагою у людей. Зокрема посадовець подякував сумським забудовниками, які у непростий для держави час ідуть на поступки та надають пільги для придбання квартир учасникам АТО. У своєму вітальному слові Анатолій Річкаль згадав про значну продуктивність будівельних компаній Сумщини:
«Складна економічна ситуація у країні не стала завадою для розбудови міста та області. Лише за першу половину року сумські підприємства виконали роботи на суму близько 420 млн. грн. У порівнянні з минулим роком будівельні компанії збільшили обсяги своєї роботи на 11%», - сказав він.
Заступник голови обласного парламенту побажав будівельникам продуктивної праці та професійних здобутків, а кращим з них вручив відзнаками Сумської обласної ради за видатні особисті професійні досягнення та значний розвиток будівельного виробництва.
Подякував будівельникам за вагомий внесок у розвиток нашої держави і області перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко. «Сьогодні будівельники – це соціально відповідальний бізнес. З яким дуже приємно співпрацювати, адже свою роботу вони виконують вчасно та якісно», – сказав посадовець.
Після офіційних поздоровлень, урочистий захід продовжився концертом за участі артистів - лауреатів міжнародних премій та конкурсів.  Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus