У Сумах відкрили всеукраїнський контактний центр системи надання безоплатної вторинної правової допомоги

У понеділок, 17 липня, у Сумах Міністр юстиції України Павло Петренко взяв участь у відкритті всеукраїнського контактного центру системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Сьогодні у Сумах починає працювати другий в Україні контактний центр системи надання безоплатної вторинної правової допомоги. Перший ще рік тому відкрився у Чернівцях. Основна функція цього закладу полягає у тому, аби людина, яка звернулася до нього, отримувала необхідні їй безоплатні первинні консультації в телефонному режимі. Тому що насправді близько 80 відсотків клієнтів, які потребують цих консультацій, на цій стадії і вирішують свої проблеми, не звертаючись до адвокатів, яким потрібно платити гроші», - зазначив на відкритті центру Петренко, закликавши громадян України звертатися у разі  потреби безоплатної вторинної правової допомоги на єдиний телефонний номер системи БВПД 0-800-213-103.

Досі, з 21 квітня, контактний центр у Сумах працював у тестовому режимі.

«За цей час на його лінію надійшло більше 4 тисяч дзвінків з різних регіонів України. Їх палітра досить широка: це й соціальні питання, і сімейні, люди звертаються з приводу землі, цивільних відносин», - зауважив урядовець.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2017, 15:57

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus