Жителям сіл Сад та Ясени Сумського району – належне транспортне сполучення

Сприяння у вирішенні питання належного забезпечення транспортного сполучення жителів сіл Сад та Ясени Сумського району просить депутат Сумської обласної ради Тетяна Головко.

З відповідним депутатським запитом під час сесії обласної ради, що відбулась 7 липня поточного року, вона звертається до голови обласної державної адміністрації.

Зокрема, зазначається у запиті, жителі вищеназваних сіл неодноразово порушували питання пасажирського сполучення цих сіл з обласним центром.

Йдеться про те, що люди звертались для вирішення питання до голови районної ради, сільського голови та перевізника щодо збільшення кількості рейсів. Нажаль, реагування допоки немає.

Депутат просить голову облдержадміністрації взяти це питання на особистий контроль та зробити все можливе задля задоволення потреб сільських мешканців у транспортному сполученні з обласним центром. Як пропозиція - це може бути або збільшення кількості рейсів руху пасажирського транспорту, що здійснює перевезення, або зміна маршруту транспорту, що рухається транзитом з обов’язковим заїздом у ці населенні пункти.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus