Ukrainian English Polish


У Липовій Долині депутат Костянтин Товстуха провів особистий прийом громадян спільно з очільниками району

Депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха з робочим візитом побував у Липово-Долинському районі.

На виробничій нараді з колективом Липово-Долинського «Агролісгоспу» Костянтин Олександрович наголосив на необхідності подальшої інтенсифікації розвитку підприємства, підняв питання удосконалення ефективності переробки деревини, ведення лісового господарства.

Особливий наголос депутат зробив на невідкладному забезпеченні твердим паливом медичних, навчальних закладів, осередків культури району, інвалідів, ветеранів війни та учасників АТО.

У другій половині дня Костянтин Товстуха спільно з головою РДА Іваном Яременком, головою районної ради Віктором Литвиненком, працівниками ради, провів особистий прийом громадян.

Інвалід звернувся до депутата з проханням допомогти з забезпеченням дровами на зиму, голова батьківського комітету дитячого садочка «Веселка» під час прийому підняла питання спорудження паровозика для дитячого розважального майданчика. Всі ці питання тут же, під час прийому детально обговорили і встановили строки їх обов’язкового вирішення.

Особливої уваги, на думку депутата обласної ради і присутніх на прийомі, заслуговує звернення керівницвта та колективу Синівського будинку- інтернату про сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету на ремонт закладу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2017, 09:37

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus