Ukrainian English Polish


Голова обласної ради підписав контракти з чотирма керівниками комунальних закладів Сумщини

Сьогодні очільник депутатського корпусу Сумщини Володимир Токар вручив контракти керівникам чотирьох комунальних закладів обласної ради.

Договори укладено з головними лікарями третьої обласної спеціалізованої психіатричної лікарні Галиною Шуляк, Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Інессою Савенко, директором обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Регіональний центр зимових видів спорту» Віктором Світличним та керівником Регіонального ландшафтного парку «Сеймський» Сергієм Прокопенком.

Нагадаємо, що рішення щодо контрактної форми роботи керівників обласних комунальних установ, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Сумщини, прийняли депутати на останній сесії обласної ради. Контракти укладені строком від одного до трьох років.

Вітаючи присутніх Володимир Токар побажав їм старанно виконувати свої обов’язки, з розумінням ставитися до персоналу і, головне, працювати на результат.

Начальник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний наголосив, що дії керівників комунальних закладів повинні бути прозорими, виправдати довіру депутатів, які за них проголосували, та запропонував кожному з них скласти плани роботи на подальшу перспективу.

Головних лікарів керівник депутатського корпусу Володимир Токар, його перший заступник Анатолій Річкаль та начальник управління майном Дмитро Нагорний привітали із наступаючим святом Дня медичного працівника. Спільно обговорили хід медичної реформи, яка, на думку присутніх, має бути направлена на покращення роботи медиків та поліпшення лікування пацієнтів. «Всі зміни, які відбудуться у ході реформи, мають проходити цивілізовано та в нормативно-правових рамках», - акцентував увагу голова ради.

Також зупинилися на питаннях, які турбують регіональний центр зимових видів спорту та ландшафтний парк «Сеймський».

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 12:20

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus