За підтримки обласного депутата у Шостці завершується капітальний ремонт дороги по вул.Короленка

За ініціативи депутата Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимира Пилипейка нарешті завершується капітальний ремонт дороги по вулиці Короленка у Шостці.

Працівники ТОВ «Прогноз» під керівництвом Василя Белясника гарно роблять свою справу і до кінця робочого тижня обіцяють закінчити всі ремонтні роботи.

Завдяки неодноразовим зверненням депутата, клопотанням мешканців вулиці Короленка, жителі Шостки дочекались бажаного результату.

В свою чергу, Володимир Юрійович зауважив, що міський голова Микола Нога виконав свою обіцянку, відрізок дороги зроблено, як і планувалось минулого року.

Особливу вдячність висловлюють депутату мешканці відремонтованої вулиці. Вони говорять, що нарешті вони зможуть їздити нормальною дорогою, не гублячи деталі від автівок, не вдягаючи резинові чоботи під час дощу і почуваючи себе цивілізованими людьми. 

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus