Ukrainian English Polish


За підтримки обласного депутата у Шостці завершується капітальний ремонт дороги по вул.Короленка

За ініціативи депутата Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимира Пилипейка нарешті завершується капітальний ремонт дороги по вулиці Короленка у Шостці.

Працівники ТОВ «Прогноз» під керівництвом Василя Белясника гарно роблять свою справу і до кінця робочого тижня обіцяють закінчити всі ремонтні роботи.

Завдяки неодноразовим зверненням депутата, клопотанням мешканців вулиці Короленка, жителі Шостки дочекались бажаного результату.

В свою чергу, Володимир Юрійович зауважив, що міський голова Микола Нога виконав свою обіцянку, відрізок дороги зроблено, як і планувалось минулого року.

Особливу вдячність висловлюють депутату мешканці відремонтованої вулиці. Вони говорять, що нарешті вони зможуть їздити нормальною дорогою, не гублячи деталі від автівок, не вдягаючи резинові чоботи під час дощу і почуваючи себе цивілізованими людьми. 

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus