Анатолій Річкаль: «Медичні працівники Сумщини демонструють приклад самовіддачі, милосердя та витримки»

У третю неділю червня в Україні традиційно відзначається День медичного працівника. Цього року воно припадає на 18 червня. З нагоди професійного свята у Палаці культури «Хімік» лунали привітання від посадовців Сумщини та міста, обласних депутатів.

За словами першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля, своєю працею медичні працівники Сумщини демонструють приклад самовіддачі, милосердя та витримки. «Медичні працівники – це люди, які повертають інших до повноцінного життя. Сотні і тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують вашу працю. Існує істина, що здоров`я не купиш, але саме завдяки вам його можна зберегти. Депутатський корпус не стоїть осторонь проблем медиків. З обласного бюджету на охорону здоров`я в цьому році заплановано виділити 714 млн. грн. Це найбільша стаття витрат. На минулій сесії депутати проголосували за виділення 17,5 млн грн. на обласну клінічну лікарню та психоневрологічний диспансер», - сказав Анатолій Якович.

Посадовець додав, що з обласного бюджету утримується більше 30 установ охорони здоров`я, серед яких і обласні клінічні лікарні.

«Окремо хочу подякувати тим медикам, які працювали і працюють в зоні проведення бойових дій. Виконуючи клятву Гіппократа, вони ризикують своїм життям заради порятунку своїх співвітчизників. Відомо, що за роки війни на Сході України загинуло 38 медичних працівників, ще 200 були поранені. Тож напередодні професійного свята зичу усім медикам злагоди у родинах, миру та щоб держава гідно оплачувала вашу самовіддану і благородну працю», - сказав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Також він зупинився на медичній реформі, яка наразі триває в країні і висловив своє бачення, що вона повинна пройти безболісно для медичних працівників і пацієнтів.

Кращих медиків Сумщини, серед яких і начальник управління охорони здоров’я ОДА Сергій Бутенко, Анатолій Якович нагородив почесними відзнаками Сумської обласної ради.

Усіх присутніх зі святом також привітав та побажав усього найкращого очільник ОДА Микола Клочко. Висловив слова вдячності медичним працівникам й голова обласної депутатської постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров`я, народний обранець Магомед Галаєв. 

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus