Микола Березін: «Обласна рада всіляко сприятиме підготовці фахівців з розвитку сільських територій»

У рамках виконання завдань соціально-економічного розвитку Сумщини на поточний рік щодо підготовки і перепідготовки висококваліфікованих управлінців 18 травня на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відкрито Регіональний центр зі сталого розвитку сільських територій. Створений він передусім для слухачів магістерського курсу «Регіональний менеджмент».

У заході взяв участь голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Микола Березін, представники об’єднаних територіальних громад Сумщини, керівник Сумського відділення «Ощадбанку» Олег Радченко та керівник Сумського філіалу «Приватбанку» Ігор Чернявський, викладачі та студенти факультету економіки і менеджменту університету.

Присутні говорили про актуальність адміністративно-територіальної реформи, яка має надати більше повноважень органам місцевого самоврядування.

- Якщо ми хочемо поліпшити умови життя наших людей, забезпечити їх роботою, підвищити рівень розвитку інженерної інфраструктури особливо на селі тощо, повинні докласти чимало зусиль і насамперед усі місцеві органи влади мають визначити це своїм головним завданням, - стверджує Микола Березін.

Як відомо, подальший розвиток сільських територій Сумщини передбачає формування об’єднаних територіальних громад. Тож виникає потреба у підготовці відповідних фахівців з розвитку сільських територій та підвищення кваліфікації існуючих спеціалістів сільських/селищних та районних рад. Саме таке завдання ставили перед собою розробники курсу «Регіональний менеджмент».

На переконання Миколи Березіна, хоч у напрямку створення об’єднаних територіальних громад і зроблено вже чимало, але ще більше роботи попереду, тож не варто зупинятися на досягнутому. Тим більше, що тепер завдяки курсу «Регіональний менеджмент» цей рух на Сумщині отримає новий поштовх, нове дихання, а обласна рада всіляко сприятиме нормальному руху цього процесу.

Першим кроком до мети стало рішення депутатів обласної ради спільно з науковцями СНАУ розробити конкретизовані заходи зі збереження сільських територій, надання правової допомоги об’єднаним територіальним громадам.

- Наразі готується договір про співпрацю обласної ради та СНАУ, яким буде передбачено відпрацювання наукового підходу до реалізації завдань, які нині стоять перед місцевими органами влади щодо забезпечення людям достойного життя, - підкреслює Микола Березін.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus